Společnost Stavovská s.r.o. byla založena 4. října 2000, sídlo firmy se z původních prostor v Ostravě přemístilo do Kopřivnice, kde je dodnes v budově polikliniky na Štefánikově ulici. Společnost provozuje lékárny na území České republiky. Jako první společnost začala provozovat lékárnu ve Fulneku, později společně s rozšiřováním přibývaly lékárny v Kopřivnici, v Břeclavi, Brně, Kyjově, Frýdku – Místku a v Ostravě.

Základní myšlenkou bylo totiž pokusit se provozovat více lékáren, později přibylo vlastnictví a provozování poliklinik.

V květnu 2011 rozhodla valná hromada společnosti o koupi všech obchodních podílů ve společnosti Poliklinika – Místek, s.r.o. Novým strategickým plánem je provozování polikliniky. Kromě lékáren jsou v budově umístěna další zdravotnická pracoviště, které poskytují služby typu všeobecné a odborné ambulance, diagnostická oddělení a laboratoře.

Poliklinika má také detašované pracoviště – Radiologie Frýdlant nad Ostravicí. Zde jsou zajišťovány služby RTG a sonografie.

Poliklinika nabízí zdravotnické služby vysoké kvality a rozsah těchto služeb neustále rozšiřuje, viz www.pkmistek.cz.

V poliklinice Místek provozujeme tyto činnosti:

  • rehabilitační oddělení

  • RDG oddělení, mamograf

  • lékárna Na poliklinice, lékárna Medica

  • dentální hygiena

  • zubní oddělení

 V roce 2018 společnost odkoupila 100% podíl v Poliklinice Břeclav s.r.o.

 Poliklinika nabízí zdravotnické služby vysoké kvality a rozsah těchto služeb neustále rozšiřuje, viz www.poliklinika.cz.

 Je to zařízení, které poskytuje komplexní služby na špičkové úrovni. Pod jednou střechou naleznete praktické lékaře, zubní lékaře a specialisty z různých oborů. Nezbytnou součástí je i činnost lékárny a řada dalších doplňkových služeb.